OMEZENÍ ROZVOZŮ! Omlouváme se, bohužel nyní nejsme schopni zabezpečit rozvoz krmiv. Děláme vše abychom brzy mohli opět zavážet.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Speedy mash vs Super Mash
  • Kategorie blogu

Potřebujete poradit? Nevíte si rady?
+420 607 672 470 všední dny 8:30 do 17:30
01.06.2021

Speedy mash vs Super Mash

* Po namočení zvětší objem, a tak obelstí vašeho přítele, který si myslí že má větší večeři, než jaká ve skutečnosti je!
* Jsou skvělé při zvyšování příjmu vody - poskytujete vodu i prostřednictvím krmiva.
* Jsou ideální pro starší koně a poníky, kteří již nemohou rozkousat seno.
 
SPILLERS SPEEDY-MASH má vysoký obsah vlákniny, nízký obsah škrobu a melasy a neobsahuje obiloviny. Má celou řadu vitamínů a minerálů spolu s prebiotickým FOS a probiotickými živými kvasinkami pro zdravé trávení. SPILLERS SPEEDY-MASH Fibre také obsahuje kvalitní bílkoviny, které pomáhají udržovat horní linii a svalový tonus. Ideální pro ty, kteří mají omezené kalorické dávky. Jako bonus je to mega lahodné - voňavé po jablíčkách.
Pro koho to je?
Pro všechny!! Vážně SPEEDY-MASH Fibre je ideální pro všechny koně a poníky, ať už máte poníka s laminitidou, staršího koně se špatnými zuby, který si udržuje svou váhu dobře, baculatého koně nebo výkonného koně 🙂
Je to velmi všestranné krmivo a je zcela na vás, jak ho krmíte, abyste splnili individuální potřeby svého koně nebo poníka. Může být použito jako jediné krmivo, přídavek, i jako úplnou náhradu za píce, pokud máte seniora, který již nemůže zvládnout rozkousat seno, ale stále si udržuje svou hmotnost dobře.
 
SPILLERS Senior Super-Mash je super v mnoha ohledech. Stejně jako je ho rychlý sourozenec (Speedy mash), má nízký obsah škrobu, má vysoký stravitelný obsah vlákniny a je bez celých obilovin a melasy. Což z něj dělá mash pro starší koně a zdraví střev. Vedle výživných vláknitých složek, které zahrnují cukrovou řepu a sojové slupky, obsahuje trojitou trávicí podporu ve formě prebiotických FOS a MOS a probiotických živých kvasinek. S kvalitní bílkovinou, která pomáhá udržovat svalový tonus a horní linii a přidává vitamín C a E na podporu imunitního systému.
Pro koho to je?
Senior Super-Mash, i když je od přírody určen pro starší koně, má mnohem širší aplikaci. Má vyšší obsah oleje, bílkovin a energie než SPEEDY. Takže je ideální pro všechny koně a poníky, kteří potřebují trochu více pomoci při přibírání nebo udržení své hmotnosti. Stejně jako SPEEDY může být použit jako doplněk v krmení, jako kompletní krmivo nebo jako částečná nebo úplná náhražka sena. Pokud jde o další dobroty, obsahuje vyšší úroveň živých kvasinek a vitamínu E spolu s MOS a vitamínem C ve srovnání s SPILLERS SPEEDY-MASH Fibre.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli