OMEZENÍ ROZVOZŮ! Omlouváme se, bohužel nyní nejsme schopni zabezpečit rozvoz krmiv. Děláme vše abychom brzy mohli opět zavážet.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. EQUINOX SKIN
  • Kategorie blogu

Potřebujete poradit? Nevíte si rady?
+420 607 672 470 všední dny 8:30 do 17:30
13.03.2022

EQUINOX SKIN

Equinox Skin je produkt ve formě bioesterů esenciálních nenasycených mastných kyselin omega-3,6,9 se zvýšeným obsahem pupalkového oleje a brutnákem lékařským. Tyto zdroje bohaté na kyselinu gama-linolenovou podporují jako doplněk stravy léčbu kožních poruch, zejména alergického původu. Vhodné pro koně s letní vyrážkou, tzv "muchaře".

  • podporuje hojení ran při boji proti kožním problémům
Díky zvýšenému obsahu pupalkového oleje pomáhá jako doplněk při léčbě kožních poruch, zejména alergického původu. Speciální složení lněného oleje, pupalkového oleje, brutnákového oleje a oleje ze semen černého rybízu ve formě bioesterů činí produkt vysoce stravitelným a organismu lehce vstřebatelným. Vitamin E obsažený v esterech neutralizuje volné radikály a posiluje dermis a epidermis.
  • přispívá k udržení správné struktury a fungování buněčných membrán
Speciální složení bioesterů esenciálních nenasycených mastných kyselin a vynikající poměr Omega-3 k Omega-6 kyselinám způsobuje, že EQUINOX SKIN přispívá k udržení správné struktury a fungování buněčných membrán.

SLOŽENÍ

100% ethylestery vyšších mastných kyselin s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin (47% obj.), omega-6 (27% obj.) a omega-9 (26% obj.).

 

EQUINOX SKIN

 

Šery - fotky z přechozích let v letní sezóně

Šery loňský rok 2

Šery Loňský rok

Šery - fotky v letošní sezóně po užívání Equinox Skin

Šery po dobrání

LOTUS DRAGON

13 letý pony valach. I tento poník trpí letní vyrážkou již dlouhodobě a omezuje ho v běžném sezónním režimu. Běžně se v létě vydrbává do krve, zejména oblast hřívy, ocasu, břicha. Vyzkoušeny byly různé mastičky, repelenty a šampóny bez většího efektu.

Equinox Skin byl nasazen v půlce dubna. Na konci května byl kvůli úpravě managementu cca na 2-3 týdny vysazen, a následně pak pokračovalo podávání až do konce července. Došlo k velmi výrazné změně, hříva téměř není vydrbaná, na břichu méně strupů a celkově je pozorována menší tendence se drbat. Změny byly viditelné už od počátku muchařské sezóny, projevy jsou letos méně intenzivní a zároveň se začaly objevovat později.

Lotus Dragon - fotky z přechozích let v letní sezóně          

Lotus dragon loňský rok

 Lotus Dragon - fotky v letošní sezóně po užívání Equinox Skin

Lotus dragon po dobrání

ATLANTA

10 letá chladnokrevná klisna. Tato klisna také dlouhodobě trpí letní vyrážkou, kdy se vydrbává do krve, zejména oblast hřívy, kohoutku a ocasu. Vyzkoušeno bylo od změn managementu, krmení až po mastičky, deky, šampóny. I zde vždy chvilková účinnost.

Equinox Skin byl nasazen na začátku května. Účinek byl znát do 14 dnů. Klisna měla menší projevy, vydrbáno sice bylo, ale ne do krve a hříva byla znatelně bohatší. Nárazově se klisna jednou vydrbala více, ne ovšem do krve, následně se projev opět zklidnil a hříva dorůstala. Bohužel po dobrání a vysazení Equinox Skin se do 14 dní klisna vydrbala až do krve jako předchozí roky. Pomocí Equinoxu se tedy dařilo udržovat stav na určité míře, po vysazení se opět zhoršilo.

Výrobce doporučuje začít s podáváním před začátkem hmyzí sezóny a skončit na podzim. Doporučujeme taktéž, jelikož u silných muchařů může po vysazení dojít k opětovnému plnému propuknutí příznaků. 

Atlanta - fotky z přechozích let v letní sezóně

Atlanta loňský rok

Atlanta - fotky v letošní sezóně po užívání Equinox Skin

Atlanta po dobrání1Atlanta po dobrání2

Děkujeme za důvěru a otestování našeho produktu.

Tým Equinox

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli